Pikapi no Volkswagen grupas

Volkswagen, atšķirībā no Ford un Toyota, nav specializējies pikapu ražošanā, tomēr plašā koncernā ir pāris šīs klases modeļu. Tieši par viņiem mēs parunāsim šajā nelielajā apskatā.

Pirmkārt, jāatzīmē pirmais pikaps no Volkswagen, kas tika nosaukts par Taro un tika pārdots pagājušā gadsimta 90. gados. Tam laikam modelim bija standarta dizains, un tas bija aprīkots gan ar benzīna, gan dīzeļa dzinējiem.


Tajā pašā laikā lielākā daļa Taro pārdošanas apjomu kritās Eiropas tirgū, kad vietējais Ford vadīja bumbu ASV, un Austrālijas tirgus jau bija nonācis Toyota japāņu ietekmē.


Nebija nepanesami skatīties, kā citi autoražotāji aizņem tik garšīgu nišu, tāpēc Volkswagen nolēma vēlreiz izmēģināt veiksmi un 2009. gadā laida klajā jauno Amarok modeli.

Šis vidēja izmēra pikaps tiek pārdots līdz šai dienai, un tas ir mēreni pieprasīts ASV tirgū. Lietotāji atzīmē daudzu aprīkojuma līmeņu un plaša motoru klāsta klātbūtni, taču viņi aizrāda modeli par dizainu un ne pārāk veiksmīgu balstiekārtu, ko viņi jau ir apsolījuši salabot vienā no nākamajām Amarok paaudzēm.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

MŪSU ZIŅAS
Publicēts 10 сентябрь 2022
Lai gan īstiem Folkswagen cienītājiem izvēlēties starp vienu Folkswagen vai otru Folkswagen nozīmē pieņemt vienlīdz labu lēmumu, ir vērts tomēr katru modeli papētīt smalkāk. Volkswagen Touareg un Volkswagen Touran ir vieni no populārākajiem Volkswagen modeļiem. Tomēr katram no Читать далее...
Publicēts 30 июнь 2022
Šīs ziņas pie mums atnāca no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur tika uzstādīts elektriskā rallija distances rekords. Divi autovadītāji no Eiropas ar automašīnu Volkswagen ID.4 šķērsoja Ziemeļamerikas kontinentu no austrumiem uz rietumiem un arī atgriezās pēc aptuveni 60 000 km Читать далее...
Publicēts 28 июнь 2022
Volkswagen jau sen ir radījis plānus atjaunot savu leģendāro Volkswagen Golf tā agrākajā krāšņumā. Līdz šim jau astotajā paaudzē esošais Golf saņēma ļoti daudz dažādu speciālo versiju un modifikāciju. Tomēr tagad uzņēmums ir nolēmis izgatavot pilnīgi jaunu konceptauto, kas Читать далее...