» » » Volkswagen Touareg vs. Volkswagen Touran: kuru modeli izvēlēties?

Volkswagen Touareg vs. Volkswagen Touran: kuru modeli izvēlēties?

Šīs ziņas jums piegādājam sadarbībā ar inovatīvo bezmaksas auto reklāmas portālu dalder.lv, kur sludinājumu sadaļā tiek pārdoti gan jauni, mazlietoti, lietoti Volkswagen Touareg, gan Volkswagen Touran. Nolēmām noskaidrot, vai kāds no tiem ir labāks.

Lai gan īstiem Folkswagen cienītājiem izvēlēties starp vienu Folkswagen vai otru Folkswagen nozīmē pieņemt vienlīdz labu lēmumu, ir vērts tomēr katru modeli papētīt smalkāk. Volkswagen Touareg un Volkswagen Touran ir vieni no populārākajiem Volkswagen modeļiem. Tomēr katram no tiem ir savas priekšrocības un aspekti, kuros viens pārspēj otru.

Cararac izdala 10 iemeslus, kāpēc iegādāties Volkswagen Touareg, un 8 - kāpēc izvēlēties Volkswagen Touran. Šo sarakstu esam izveidojuši kompaktāku, izceļot būtisko. Ja esi nolēmis pirkt Touran vai Toureg, lasi tālāk un izdari secinājumus!

6 iemesli izvēlēties Volkswagen Touareg

Vērtējot Volkswagen Touareg, iespējams izdalīt sekojošās priekšrocības:

 • Lielāks griezes moments un dzinēja jauda, kas nozīmē labāku paātrinājumu un īsākā laikā iespējams sasniegt optimālo ātrumu;
 • Auto mazāk nolietojas un kalpo ilgāk, kas skaidrojams ar lielāku dzinēja tilpumu;
 • Par 2 cilindriem vairāk, tāpec dzinējs ir stabilāks (mazāk vibrācijas);
 • Iespējams vilkt lielāku svaru, nenodarot kaitējumu transmisijai, dzinējam un suspensijai;
 • Par 17l lielāks degvielas tvertnes tilpums - tātad var nobraukt lielāku distanci bez nepieciešamības uzpildīties (te gan jāņem vērā, ka tikām šis modelis arī patērē vairāk degvielas);
 • Volkswagen Touareg maksimālais ātrums ir par 46 km/h lielāks.

3 iemesli izvēlēties Volkswagen Touran

Tie, kas pērk Volkswagen Touran, gūst citus labumus. Kopumā varam izdalīt 3 galvenos ieguvumus:

 • Mazāks degvielas patēriņš gan pilsētā, gan uz šosejas;
 • Līdz ar to ekonomiskāka un videi draudzīgāka auto vadīšana;
 • Vairāk vietas bagāžniekā, tātad var ievietot vairāk mantas, bez vajadzības nolaist aizmugures sēdekļus.

Degvielas cenu salīdzinājums

Tie, kas pērk Volkswagen Touareg vai Touran, nevar nepievērst uzmanību degvielas veidam. Tiesa, šobrīd degvielu cenas kā dīzelim, tā benzīnam ir izlīdzinājušās. Lai arī tradicionāli dīzelis ir bijis ekonomiskāks, šī gada pavasarī dīzeļdegviela pat vienā mirklī apsteidza benzīnu. Prognozēts, ka nākotnē cenas abiem degvielas veidiem pārsniegs 2 EUR/l.

Tāpēc, lai samazinātu savus provizoriskos izdevumus par degvielu nākotnē, ieteicams izvēlēties ekonomiskāku modeli, kas kopumā ļaus braukšanu padarīt lētāku. Kā jau iepriekš uzsvērts, šajā ziņā Touran ir soli priekšā. Tas nozīmē, ka ikdienā ar šo modeli pārvietoties ir lētāk.

Kāds ir ekspluatācijas nodoklis?

Tie, kas pērk jaunu, mazlietotu vai lietotu Volkswagen, nevar nepievērst uzmanību automašīnas ietekmei uz dabu. Turklāt tas ir ne vien dabai, bet arī vadītāja maciņam nozīmīgs faktors. Likums nosaka, ka ekspluatācijas nodokļa apmēru ietekmē tas, cik videi draudzīgs ir konkrētais modelis. Jo lielākas CO2 emisijas, jo lielāks ikgadējais nodoklis.

Dabai draudzīgāks ir Volkswagen Touran, kura CO2 emisijas - 128 g/km. Tikām Touareg emisijas - 182 g/km.

Attiecīgi likumā pēc CO2 emisiju daudzuma noteiktas sekojošās ekspluatācijas nodokļa likmes:

 • Par emisijām no 116-130 g/km - 66 EUR (Volkswagen Touran);
 • Par emisijām no 176-200 g/km - 132 EUR (Volkswagen Touareg).

Dabai draudzīgākas alternatīvas

Ņemot vērā kopējos izdevumus un nākotnes tendences, rodas arvien lielāka interese par elektriskiem auto. Sava daļēji elektriskā versija ir arī ar dīzeli darbināmajam Touareg - plug-in hibrīds Volkswagen Touareg R. Savukārt Volkswagen Touran plānots aizvietot ar elektrisko ID Buzz “Microbus”.

Touareg R ar plug-in hibrīda piedziņu nodrošina īslaicīgus 0 izmešus, ļaujot nobraukt nelielus attālumus bez CO2 izmešu radīšanas.

Pērk Volkswagen Touareg - salīdzini cenas!

Jauni Volkswagen Touareg, par pamatu ņemot mollerauto.lv cenrādi, tiek pārdoti par sekojošajām cenām:

Touareg ar benzīna dzinējiem:

 • VW Touareg Atmosphere 69 416 EUR;
 • VW Touareg Elegance 69 416 EUR;
 • VW Touareg R-Line 73 627 EUR;

Touareg ar dīzeļa dzinējiem:

 • sākot no 62 665 - 76 865;

Touareg plug-in hibrīds:

 • VW Touareg Atmosphere 74 800 EUR;
 • VW Touareg Elegance 74 800 EUR;
 • VW Touareg R-Line 87 836 EUR.

Cik maksā lietoti Touareg un Touran?

Lietotas VW automašīnas tirgū pieejamas par nesalīdzināmi demokrātiskākām cenām. Bezmaksas auto sludinājumu portālā dalder.lv šobrīd lietotas Touran automašīnas iespējams iegādāties no 2 300 - 11 950 EUR. Savukārt lietoti Touareg automobiļi dalder.lv maksā no 3 700 - 19 950 EUR.

Jāņem vērā, ka mazlietots Touareg vai Touran (līdz 5 gadus vecs auto) būs krietni labākā stāvoklī kā 10 gadus lietots auto. Tomēr, izvēloties lietotu modeli, pārdevējam vienmēr jāveic visi drošības pasākumi, lai pārliecinātos par auto tehnisko stāvokli, vislabāk pirms auto iegādes vienojoties par auto diagnostisku servisa centrā. Tas ilgtermiņā ļaus ietaupīt pat vairākus tūkstošus euro, laicīgi atklājot automašīnas vājās vietas.

Uzzini par labākajiem piedāvājumiem pirmais!

Dažkārt no sapņu auto šķir vien zvans dažas minūtes par vēlu - taču kopā ar dalder.lv filtriem labs piedāvājums vairs neaizies gar degunu!

Personalizētā filtru sadaļa ļauj saglabāt vēlamos Touareg vai Touran automobiļu kritērijus (cena, pārdevēja lokācija, dzinēja tips, stāvoklis - jauns, lietots u.c.). Tas nodrošina iespēju saņemt paziņojumus par katru jauno Touareg vai Touran auto sludinājumu, kas atbilst uzstādītajiem parametriem. Tāpat savus favorītsludinājumus iespējams saglabāt atsevišķā personalizētā sadaļā.

Turklāt ne vien portāls ir modernāks un lietotājam nodrošina vairāk iespēju kā jebkurš cits sludinājumu portāls līdz šim, bet tas ir arī ekonomiskāks, jo “pārdod” un “pērk” sludinājumus dalder.lv ievietot var bez maksas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

MŪSU ZIŅAS
Publicēts 10 сентябрь 2022
Lai gan īstiem Folkswagen cienītājiem izvēlēties starp vienu Folkswagen vai otru Folkswagen nozīmē pieņemt vienlīdz labu lēmumu, ir vērts tomēr katru modeli papētīt smalkāk. Volkswagen Touareg un Volkswagen Touran ir vieni no populārākajiem Volkswagen modeļiem. Tomēr katram no Читать далее...
Publicēts 12 август 2022
Volkswagen jaunā Polo Track ir sasniegusi sērijveida ražošanu. Tajā pašā laikā modelis ar tādu pašu nosaukumu mēģināja iekarot Brazīlijas tirgu jau tā tālajā 2013. gadā, kur tas cieta neveiksmi. Taču vācieši nav tik māņticīgi, tāpēc nolēma zem tā paša karoga izlaist budžeta Читать далее...
Publicēts 30 июнь 2022
Šīs ziņas pie mums atnāca no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur tika uzstādīts elektriskā rallija distances rekords. Divi autovadītāji no Eiropas ar automašīnu Volkswagen ID.4 šķērsoja Ziemeļamerikas kontinentu no austrumiem uz rietumiem un arī atgriezās pēc aptuveni 60 000 km Читать далее...